vertrekkende bezoekers

Je vertrek van Lowlands

Lowlands kent geen tijd, maar toch komt een keer het moment dat je weer richting huis gaat. Dat is uiterlijk maandag om 12:00 uur. Hierbij alle praktische informatie over je vertrek op een rijtje:

Garderobe 
Ga je zondagavond naar huis en wil je overdag je tent alvast afbreken? Op zondag kun je tussen 10:30 en 23:00 uur je spullen droppen bij de garderobe in de polsbandjestent. Zo kun je nog een paar uur extra feesten zonder je zorgen te maken over je spullen. Gebruik van de garderobe is gratis.

Lost & found
Gevonden voorwerpen worden tijdens het festival bij de infopost op de Campinglaan verzameld en je kunt hier zelf langsgaan om te kijken of jouw item erbij zit. De infopost is 24 uur per dag geopend, tot maandag 12:00 uur.

Vanaf dinsdag 19 augustus worden gevonden voorwerpen die niet zijn afgehaald online geplaatst op www.verlorenofgevonden.nl, met uitzondering van sleutels, brillen, tenten en kledingstukken. Bankpassen en OV-kaarten worden teruggestuurd naar de bijbehorende instanties en rijbewijzen worden teruggestuurd naar het RDW. Nederlandse paspoorten en ID-kaarten worden -zoals wettelijk vereist- vernietigd en buitenlandse reisdocumenten worden naar de desbetreffende ambassade verstuurd.

Pendelbussen naar station Dronten en Lelystad
Op zondag vertrekt de laatste pendelbus om 23:00 uur naar station Dronten en Lelystad en maandag rijden de bussen tussen 08:00 en 14:00 uur. In de piek van de uitstroom vertrekt iedere 5 tot 10 minuten een pendelbus.

Auto
De capaciteit van het wegennet rondom Lowlands is beperkt waardoor files kunnen ontstaan en je mogelijk niet meteen de parkeerplaats af kunt rijden. Rij veilig en zorg dat je nuchter bent. Let op: bij de Gllamcamp en Easy Camp is geen aparte Kiss & Ride. Als je wordt opgehaald, kun je gebruikmaken van de reguliere Kiss & Ride.

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de Lowlands mailing zodat je van alles rondom Lowlands op de hoogte blijft. Voor je het weet is het 21 + 22 + 23 augustus 2026!