Lois

We LLove Lois

‘Love is the answer.’ Lois zet vol in op de liefde deze zomer, want iedereen weet dat we daar momenteel wel wat meer van kunnen gebruiken. Breng een bezoek aan een van de meest vredige oases op het festivalterrein, de Lois Jeans-kiosk bij LLake Lowlands.

Het Spaanse modelabel (est. 1962) kleedde popgrootheden als Blondie en ABBA, en laat zich dit jaar, als vaste gast op Lowlands, graag inspireren door de vrijegeestensfeer van de 1970s. Die heritage van de jaren zeventig matcht, net als mediterrane invloeden, perfect met het besef dat liefde absolute rijkdom is. Of, zoals dit fashion-iconische merk het uitdrukt: ‘Love is the new luxury.’

Wil jij die boodschap ook (uit)dragen? Lovely Lois presenteert een gelimiteerde collectie door vintage geïnspireerde T-shirts en een hoodie, elk met unieke prints die de universele en o zo belangrijke thema’s liefde en vrede weerspiegelen. Voor nog meer good vibes maak je je zomerse outfit compleet met essentials als petten en buttons. Wees lief en spread the word!